dr nauk medycznych Paweł Kubasiewicz-Ross

dr nauk medycznych Paweł Kubasiewicz-Ross

Ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarsko-Stomatologiczny Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w roku 2005.

Specjalizacja w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Akademickiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu w latach 2007-2012.
Uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii stomatologicznej w roku 2012 oraz tytuł doktora nauk medycznych z zakresu implantologii i chirurgii stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu 2012. Jest autorem i współautorem kilkudziesięciu publikacji naukowych i wystąpień na konferencjach naukowych.

Odbył liczne kursy krajowe i zagraniczne z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej i stomatologicznej, periodontologii i implantologii. Brał udział w stażach naukowych min. na Uniwersytecie Medycznym w Greifswaldzie (Niemcy) gdzie brał udział w międzynarodowych projektach szczegółowej oceny różnych systemów implantologicznych.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej.