Anicenta Ignaczak

Aniceta Ignaczak

Dyplomowana asystentka stomatologiczna, pracuje w DuoDentalu od 2013 roku.

Nataliya Mitityuk

Absolwentka szkoły Cosinus na kierunku Asystentka Stomatologiczna. Tam zdobyła wiedzę niezbędną w wykonywaniu zawodu.

Z gabinetem DuoDental związana jest od 2018 roku. Nieustannie doskonali swoje umiejętności, jej ulubioną dziedziną stomatologii jest endodoncja.

Prywatnie mama dwóch synów, z którymi spędza swój wolny czas. Jej hobby to cukiernictwo oraz spacery z psem.

Anna Żurawska

W 2012 roku ukończyła Szkołę Europejską „Eurocolage” na kierunku Asystentka Stomatologiczna.

W gabinecie DuoDental poszerza swoją wiedzę i umiejętności. Jej ulubione dziedziny stomatologii to ortodoncja, endodoncja i stomatologia zachowawcza. Bardzo lubi pracę z najmłodszymi pacjentami, ma z nimi niezwykle dobry kontakt.

Jej hobby to gotowanie, podróże oraz wędkarstwo. Wolny czas najchętniej spędza z rodziną.

Hanna Wabnic

Skończyła studia na kierunku zarządzanie – marketing i social media.

W gabinecie DuoDental pracuje od 2019 roku, to tutaj nabyła wiedzę niezbędną do pracy asystentki stomatologicznej i każdego dnia doskonali swoje umiejętności. Asystuje zarówno przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, jak i protetki oraz endodoncji, jednak jej ulubioną dziedziną jest ortodoncja.

Interesuje się marketingiem oraz grafiką – w wolnych chwilach poszerza swoją wiedzę w tych dziedzinach. Jej hobby to muzyka i gra na perkusji.

Natalia Bartusiak

Jest absolwentką Uniwersytetu ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku Finanse i Rachunkowość.

W DuoDentalu pracuje od 2018 roku – tu nauczyła się od podstaw pracy asystentki stomatologicznej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności oraz zdobywa nowe doświadczenia. Najbardziej lubi zabiegi z dziedziny chirurgii i stomatologii zachowawczej.

W wolnym czasie oddaje się swojej największej pasji, jaką jest fotografia. Interesuje się także modą i jest miłośniczką zwierząt.

Barbara Grzywacz

Higienistka stomatologiczna. Posiada również wykształcenie kosmetyczne o specjalizacji wizaż, co pozwala jej bardzo szeroko patrzeć na potrzeby pacjenta pod względem estetycznym.

Szczególnie bliscy są jej pacjenci ortodontyczni – ma również dyplom asystowania w ortodoncji. Bardzo dużą uwagę przykłada do detali i szczegółów, dzięki czemu efekty jej pracy są spektakularne. Niezmiernie istotna jest dla niej kwestia świadomości pacjentów odnośnie prawidłowej higieny domowej – podczas wizyt bardzo dużo czasu poświęca na profesjonalny instruktaż.

Interesuje się szeroko pojętym zdrowym trybem życia, a w szczególności sportem, dietą, higieną oraz kosmetyką. Praca higienistki to jej hobby, nieustannie rozwija swoją wiedzę oraz interesuje się nowinkami dostępnymi na rynku. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i pomaga innym w dokonywaniu słusznych wyborów dotyczących higieny, a także odpowiedniej diety dla zdrowia zębów i całej jamy ustnej.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej.