Agata Kulikowska-Dziewońska

lek. stom. Agata Kulikowska-Dziewońska

Ukończyła Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w roku 1995 jest specjalistą I stopnia stomatologii ogólnej. Od 1996 roku prowadzi własną praktykę lekarską. Ulubione dziedziny stomatologii to stomatologia estetyczna i protetyka.

Małgorzata Zembik-Wojciechowicz

lek. stom. Małgorzata Zembik-Wojciechowicz

Ukończyła Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w roku 1995 jest specjalistą I stopnia stomatologii ogólnej. Od 1996 roku prowadzi własną praktykę lekarską. Ulubione dziedziny stomatologii to nowoczesna endodoncja i protetyka.

Marzena Majewska

lek. stom. Marzena Majewska-Zięty

Ukończyła Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w roku 2008. W Duo Dentalu pracuje od 2009 roku. Ulubione dziedziny stomatologii to periodontologia i chirurgia stomatologiczna.

Paweł Kubasiewicz-Ross

dr Paweł Kubasiewicz-Ross

Jestem lekarzem stomatologiem, doktorem nauk medycznych, od przeszło dziesięciu lat zajmuję się wyłącznie chirurgią stomatologiczną i implantologią. W latach 2007-2012 pracowałem i odbywałem specjalizację w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2012 zdałem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z chirurgii stomatologicznej. W tym samym roku obroniłem doktorat z nauk medycznych, którego tematyka poruszała problemy osteointegracji implantów. Od 2008 roku jestem pracownikiem naukowo-dydaktycznym Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbyłem wiele staży w zagranicznych ośrodkach naukowych (min. czterokrotny pobyt w Niemczech na Uniwersytecie Medycznym w Greifswaldzie), w których porównywaliśmy swoje doświadczenia dotyczące implantów i których owocem było wprowadzenie nowych rozwiązań dotyczących implantów. Jestem autorem i współautorem kilkudziesięciu artykułów naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych. Uczestnictwo w wielu kursach, sympozjach i szkoleniach, których część współorganizowałem oraz ponad 1000 zakończonych sukcesem zabiegów z zakresu implantologii pozwala mi zaoferować Państwu zabiegi na najwyższym światowym poziomie.

Anna Ćwiek

dr Anna Ewa Ćwiek – lekarz ortodonta

Ukończyła Wydział Lekarsko-Stomatologiczny na Akademii Medycznej we Wrocławiu.
W latach 2011- 2015 odbyła szkolenie specjalistyczne w zakresie ortodoncji w Akademickiej Poliklinice Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w Katedrze Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji. Stale rozwija swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie nowoczesnej ortodoncji. Bierze udział w zjazdach, sympozjach i szkoleniach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

lek. stom. Eugenia Pozdniakowa

Ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2016 roku. W Duo Dentalu pracuje od października 2017 roku. Jej ulubione dziedziny stomatologii to stomatologia zachowawcza i pedodoncja.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej.