Agata Kulikowska-Dziewońska

lek. stom. Agata Kulikowska-Dziewońska

Ukończyła Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w roku 1995 jest specjalistą I stopnia stomatologii ogólnej. Od 1996 roku prowadzi własną praktykę lekarską. Ulubione dziedziny stomatologii to stomatologia estetyczna i protetyka.

Małgorzata Zembik-Wojciechowicz

lek. stom. Małgorzata Zembik-Wojciechowicz

Ukończyła Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w roku 1995 jest specjalistą I stopnia stomatologii ogólnej. Od 1996 roku prowadzi własną praktykę lekarską. Ulubione dziedziny stomatologii to nowoczesna endodoncja i protetyka.

Marzena Majewska

lek. stom. Marzena Majewska-Zięty

 

Ukończyłam Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na wydziale lekarsko-stomatologicznym. Specjalizuję się w stomatologii estetycznej, kompleksowej rekonstrukcji zgryzu i protetyce. Regularnie odbywam szkolenia w słynnym ośrodku naukowym Kois Center w Seattle, USA. Zdobyta wiedza umożliwia mi interdyscyplinarne leczenie pacjentów z problemami okluzyjnymi i protetycznymi co uważam za jedno z największych wyzwań współczesnej stomatologii. Szczególnie dużo uwagi przykładam do skrupulatnej diagnostyki aby opracować jak najlepszy plan leczenia pozwalający na osiągnięcie zamierzonego efektu estetycznego w bezpiecznej i stabilnej okluzji.
Z powodzeniem zajmuję się leczeniem bruksizmu i jego powikłań (starcie zębów).

Jestem absolwentką oraz studentką wielu programów edukacyjnych m.in.:
* Kois Center ,Seattle USA – Treatment Planning – Diagnostically Driven
* Kois Center ,Seattle USA – Functional Occlusion – Science Driven Management
* Kois Center ,Seattle USA – Advanced Functional Occlusion – Complex Restorative Management
* The Dawson Academy, USA – Terapia szynami okluzyjnymi
* Okluzja w diagnostyce, planowaniu i leczeniu zaburzeń funkcjonalnych i estetycznych narządu żucia – Dr hab. n. med. Jan Pietruski
* Implantoprotetyka krok po kroku – Dr n. med. Piotr Okoński
* Protetyka na implantach kurs praktyczny – Dr Wojciech Ryncarz
* Licówka procelanowa i kompozytowa – lek. stom. Aleskander Maj

 

Paweł Kubasiewicz-Ross

dr Paweł Kubasiewicz-Ross

Jestem lekarzem stomatologiem, doktorem nauk medycznych, od przeszło dziesięciu lat zajmuję się wyłącznie chirurgią stomatologiczną i implantologią. W latach 2007-2012 pracowałem i odbywałem specjalizację w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2012 zdałem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z chirurgii stomatologicznej. W tym samym roku obroniłem doktorat z nauk medycznych, którego tematyka poruszała problemy osteointegracji implantów. Od 2008 roku jestem pracownikiem naukowo-dydaktycznym Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbyłem wiele staży w zagranicznych ośrodkach naukowych (min. czterokrotny pobyt w Niemczech na Uniwersytecie Medycznym w Greifswaldzie), w których porównywaliśmy swoje doświadczenia dotyczące implantów i których owocem było wprowadzenie nowych rozwiązań dotyczących implantów. Jestem autorem i współautorem kilkudziesięciu artykułów naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych. Uczestnictwo w wielu kursach, sympozjach i szkoleniach, których część współorganizowałem oraz ponad 1000 zakończonych sukcesem zabiegów z zakresu implantologii pozwala mi zaoferować Państwu zabiegi na najwyższym światowym poziomie.

Anna Ćwiek

dr Anna Ewa Ćwiek – lekarz ortodonta

Ukończyła Wydział Lekarsko-Stomatologiczny na Akademii Medycznej we Wrocławiu.
W latach 2011- 2015 odbyła szkolenie specjalistyczne w zakresie ortodoncji w Akademickiej Poliklinice Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w Katedrze Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji. Stale rozwija swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie nowoczesnej ortodoncji. Bierze udział w zjazdach, sympozjach i szkoleniach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

lek. stom. Eugenia Pozdniakowa

Ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2016 roku. W Duo Dentalu pracuje od października 2017 roku. Jej ulubione dziedziny stomatologii to stomatologia zachowawcza i pedodoncja.

lek. stom. Agata Kulesza

Ukończyła Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich na wydziale lekarsko-stomatologicznym w 2010 roku. Ulubione dziedziny stomatologii to stomatologia estetyczna i protetyka. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w licznych kursach.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej.