Nasz cennik

Zapoznaj się z cenami

Konsultacja

Jest to wizyta, która obejmuje rozmowę z pacjentem, badanie i omówienie zdjęć radiologicznych. Na konsultacji lekarz wstępnie rozpoznaje problem, stawia diagnozę i określa orientacyjne koszty.

Cena usługi
100 zł

Konsultacja specjalistyczna

Na wizycie odbywa się dokładne badanie, omówienie modeli diagnostycznych i trójwymiarowej tomografii komputerowej. Zostaje również przygotowany indywidualny, orientacyjny plan i kosztorys leczenia.

Cena usługi
150 - 450 zł

Stomatologia zachowawcza - wypełnienia

Najwyższej klasy materiały kompozytowe, doświadczenie lekarzy i dyplomowanej asysty. Praca odbywa się na cztery ręce oraz w powiększeniu z użyciem lup zabiegowych. Zapewnia to wieloletnią trwałość, szczelność i wysoką estetykę wypełnień. Koszt uzależniony jest od rozmiaru wypełnienia.

Cena usługi
250 - 450 zł
Rozległa odbudowa kompozytowa zastępująca endokoronę protetyczną
500 - 650 zł

Leczenie kanałowe

W naszym gabinecie leczenie kanałowe wykonywane jest wyłącznie przy użyciu wysokiej klasy mikroskopu, przez lekarzy specjalizujących się w tej dziedzinie.
Dzięki temu dzisiaj wyleczymy zęby, które kiedyś zakwalifikowane byłyby do usunięcia. Na to, ile kosztuje leczenie kanałowe, wpływają czynniki takie jak: liczba kanałów w leczonym zębie oraz typ zabiegu - czy jest to leczenie pierwotne, czy powtórne.

Cena usługi
900 - 1800 zł

Higienizacja

Zabieg ten obejmuje usunięcie kamienia będącego siedliskiem bakterii, piaskowanie, fluoryzację oraz instruktaż higieny. Zabieg trwa około 1 godziny i wykonywany jest przez wysoko wykwalifikowaną, wyszkoloną i doświadczoną higienistkę. Zabieg zalecany jest przez Światową Organizację Zdrowia WHO co najmniej raz na 6 miesięcy.

Higienizacja dorosłych
280 - 380 zł
Higienizacja dzieci do 12 roku życia
250 zł
Fluoryzacja
150 zł

Implanty

Leczeniem implantologicznym w naszym gabinecie zajmuje się specjalista implantolog dr hab.n.med. Paweł Kubasiewicz-Ross. Pracujemy na szwajcarskim systemie SGS, który gwarantuje pewność i niezawodność wykonywanych zabiegów.

Implant
2800 zł
Śruba gojąca
200 zł
Korona
3500 zł

Ortodoncja

Pierwsza wizyta jest wizytą konsultacyjną. Pozwala ona uzyskać informację na temat wady zgryzu, metod, etapów, czasu trwania leczenia, a także kosztów leczenia. Wizyta konsultacyjna zawiera badanie, pobranie wycisków, w celu wykonania modeli diagnostycznych, wykonanie i analizę zdjęcia pantomograficznego i cefalometrycznego. W gabinecie Duodental prowadzimy leczenie przy pomocy aparatów stałych i ruchomych.

Konsultacja
150 - 350 zł
Aparat stały metalowy (1 łuk)
od 2500 zł
Aparat estetyczny (1 łuk)
od 3600 zł
Aparat ruchomy
od 1200 zł

Protetyka

Najlepsze laboratoria, wieloletnie doświadczenie lekarzy, najnowocześniejszy sprzęt i masy wyciskowe pozwalają nam wykonać prace protetyczne na najwyższym poziomie.

Licówka
1500 - 2200 zł
Korona protetyczna
1300 - 2100 zł
Protezy zębowe
od 800 zł

Stomatologia estetyczna

Nasi stomatolodzy proponują pacjentom zabiegi spełniające najwyższe oczekiwania estetyczne pacjentów.

Wybielanie zębów
od 1200 zł
Licówki
1500 - 2200 zł

Diagnostyka RTG

Najlepszej jakości aparatura diagnostyczna zapewnia dokładność i bezpieczeństwo badania

Tomografia punktowa
150 zł
Tomografia szczęki lub żuchwy
250 zł
Tomografia całkowita
300 zł
Zdjęcie panoramiczne
100 zł
Zdjęcie cefalometryczne
150 zł
Komplet zdjęć do ortodonty (cefalometryczne i panoramiczne)
250 zł

Wybielanie

W gabinecie Duodental od lat zajmujemy się profesjonalną korektą koloru uzębienia. Doświadczenie pokazalo nam, że nalepsze efekty osiągamy łącząc wybielanie w gabinecie z technika wybielania nakładkowego. Nasza autorska metoda pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów.

Wybielanie gabinetowe
od 1200 zł
Wybielanie nakładkowe
od 1200 zł
Wybielanie łączone
od 1500 zł

Chirurgia stomatologiczna

Nasi specjaliści z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii to lekarze z dużym doświadczeniem i umiejętnościami. W Duodental chirurgia stomatologiczna zyskuje nowe, przyjazne oblicze.

Ekstrakcja
od 300 zł
Ekstrakcja zęba stałego skomplikowana
400 - 600 zł
Ekstrakcja zęba mądrości - ósemki
500 - 1000 zł
Ekstrakcja ósemki z szyciem
500 - 700 zł
Ekstrakcja ósemki zatrzymanej z szyciem
850 - 1000 zł

Stomatologia dziecięca

Pełne pozytywnych wrażeń wizyty adaptacyjne, kolorowe plomby, atrakcyjne nagrody, a przede wszystkim umiejętne podejście stomatologa dziecięcego i wysokiej klasy wyposażenie sprawiają ,że nasi mali pacjenci wychodzą z gabinetu z uśmiechem na twarzy.

Wizyta adaptacyjna
100 zł
Wypełnienie w zębie mlecznym
250 - 300 zł
Lakowanie
120 zł

Periodontologia

W naszym gabinecie proponujemy kompleksowa terapię periodontologiczną, na którą składają się: higienizacja, diagnostyka rtg i odpowiednio dobrane zabiegi periodontologiczne.

Kiretaż zamknięty (1-3 punkty)
150 - 400 zł

Opinie Pacjentów

Dlaczego my

Podziel się opinią

Umów się na wizytę

Masz pytania lub chcesz się umówić? Zapraszamy!

Uzupełnij krótki formularz, a otrzymasz od nas informacje o dostepnych zabiegach oraz prawdopodobnych terminach przyjęć.

    Wyślij wiadomość
    Umów wizytę