Nasz cennik

Zapoznaj się z cenami

Konsultacja

Jest to wizyta, która obejmuje rozmowę z pacjentem, badanie i omówienie zdjęć radiologicznych. Na konsultacji lekarz wstępnie rozpoznaje problem, stawia diagnozę i określa orientacyjne koszty.

Cena usługi
100 zł

Konsultacja specjalistyczna

Na wizycie odbywa się dokładne badanie, omówienie modeli diagnostycznych i trójwymiarowej tomografii komputerowej. Zostaje również przygotowany indywidualny, orientacyjny plan i kosztorys leczenia.

Cena usługi
150 - 450 zł

Stomatologia zachowawcza - wypełnienia

Najwyższej klasy materiały kompozytowe, doświadczenie lekarzy i dyplomowanej asysty. Praca odbywa się na cztery ręce oraz w powiększeniu z użyciem lup zabiegowych. Zapewnia to wieloletnią trwałość, szczelność i wysoką estetykę wypełnień. Koszt uzależniony jest od rozmiaru wypełnienia.

Cena usługi
250 - 450 zł
Rozległa odbudowa kompozytowa zastępująca endokoronę protetyczną
500 - 650 zł

Leczenie kanałowe

W naszym gabinecie leczenie kanałowe wykonywane jest wyłącznie przy użyciu wysokiej klasy mikroskopu, przez lekarzy specjalizujących się w tej dziedzinie.
Dzięki temu dzisiaj wyleczymy zęby, które kiedyś zakwalifikowane byłyby do usunięcia. Na to, ile kosztuje leczenie kanałowe, wpływają czynniki takie jak: liczba kanałów w leczonym zębie oraz typ zabiegu - czy jest to leczenie pierwotne, czy powtórne.

Cena usługi
1000 - 1800 zł

Higienizacja

Zabieg ten obejmuje usunięcie kamienia będącego siedliskiem bakterii, piaskowanie, fluoryzację oraz instruktaż higieny. Zabieg trwa około 1 godziny i wykonywany jest przez wysoko wykwalifikowaną, wyszkoloną i doświadczoną higienistkę. Zabieg zalecany jest przez Światową Organizację Zdrowia WHO co najmniej raz na 6 miesięcy.

Higienizacja dorosłych
280 - 380 zł
Higienizacja dzieci do 12 roku życia
250 zł
Fluoryzacja
150 zł

Implanty

Leczeniem implantologicznym w naszym gabinecie zajmuje się specjalista implantolog dr hab.n.med. Paweł Kubasiewicz-Ross. Pracujemy na szwajcarskim systemie SGS, który gwarantuje pewność i niezawodność wykonywanych zabiegów.

Implant
3200 zł
Korona
3500 zł

Ortodoncja

Pierwsza wizyta jest wizytą konsultacyjną. Pozwala ona uzyskać informację na temat wady zgryzu, metod, etapów, czasu trwania leczenia, a także kosztów leczenia. Wizyta konsultacyjna zawiera badanie, pobranie wycisków, w celu wykonania modeli diagnostycznych, wykonanie i analizę zdjęcia pantomograficznego i cefalometrycznego. W gabinecie Duodental prowadzimy leczenie przy pomocy aparatów stałych i ruchomych.

Konsultacja
150 - 350 zł
Aparat stały metalowy (1 łuk)
od 2500 zł
Aparat estetyczny (1 łuk)
od 3600 zł
Aparat ruchomy
od 1200 zł

Protetyka

Najlepsze laboratoria, wieloletnie doświadczenie lekarzy, najnowocześniejszy sprzęt i masy wyciskowe pozwalają nam wykonać prace protetyczne na najwyższym poziomie.

Licówka
1500 - 2200 zł
Korona protetyczna
1300 - 2100 zł
Protezy zębowe
od 800 zł

Stomatologia estetyczna

Nasi stomatolodzy proponują pacjentom zabiegi spełniające najwyższe oczekiwania estetyczne pacjentów.

Wybielanie zębów
od 1200 zł
Licówki
1500 - 2200 zł

Diagnostyka RTG

Najlepszej jakości aparatura diagnostyczna zapewnia dokładność i bezpieczeństwo badania

Tomografia punktowa
150 zł
Tomografia szczęki lub żuchwy
250 zł
Tomografia całkowita
300 zł
Zdjęcie panoramiczne
100 zł
Zdjęcie cefalometryczne
150 zł
Komplet zdjęć do ortodonty (cefalometryczne i panoramiczne)
250 zł

Wybielanie

W gabinecie Duodental od lat zajmujemy się profesjonalną korektą koloru uzębienia. Doświadczenie pokazalo nam, że nalepsze efekty osiągamy łącząc wybielanie w gabinecie z technika wybielania nakładkowego. Nasza autorska metoda pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów.

Wybielanie gabinetowe
od 1500 zł
Wybielanie nakładkowe
od 1200 zł
Wybielanie łączone
od 1500 zł

Chirurgia stomatologiczna

Nasi specjaliści z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii to lekarze z dużym doświadczeniem i umiejętnościami. W Duodental chirurgia stomatologiczna zyskuje nowe, przyjazne oblicze.

Ekstrakcja
od 300 zł
Ekstrakcja zęba stałego skomplikowana
400 - 600 zł
Ekstrakcja zęba mądrości - ósemki
500 - 1000 zł
Ekstrakcja ósemki z szyciem
500 - 700 zł
Ekstrakcja ósemki zatrzymanej z szyciem
850 - 1000 zł

Stomatologia dziecięca

Pełne pozytywnych wrażeń wizyty adaptacyjne, kolorowe plomby, atrakcyjne nagrody, a przede wszystkim umiejętne podejście stomatologa dziecięcego i wysokiej klasy wyposażenie sprawiają ,że nasi mali pacjenci wychodzą z gabinetu z uśmiechem na twarzy.

Wizyta adaptacyjna
100 zł
Wypełnienie w zębie mlecznym
250 - 300 zł
Lakowanie
120 zł

Periodontologia

W naszym gabinecie proponujemy kompleksowa terapię periodontologiczną, na którą składają się: higienizacja, diagnostyka rtg i odpowiednio dobrane zabiegi periodontologiczne.

Kiretaż zamknięty (1-3 punkty)
150 - 400 zł

Opinie Pacjentów

Dlaczego my

Podziel się opinią

Umów się na wizytę

Masz pytania lub chcesz się umówić? Zapraszamy!

Uzupełnij krótki formularz, a otrzymasz od nas informacje o dostepnych zabiegach oraz prawdopodobnych terminach przyjęć.

    Wyślij wiadomość
    Umów wizytę