Nowa ja

Zobacz matemarfozy pacjentów

Duo Dental - przed
Duo Dental - po

Wybielanie Philips Zoom

Wybielanie autorską metodą „Philips Zoom” – jest techniką łączoną – polegającą na wykonaniu zabiegu w gabinecie oraz podtrzymaniu efektu poprzez nakładanie preparatu wybielającego w domu. Ogromną zaletą jest brak konieczności stosowania białej diety – jest ona wymagana jedynie dwie godziny bezpośrednio po zabiegu

Duo Dental - przed
Duo Dental - po

Wybielanie, licówki, Flow Injection

Pani Małgorzata trafiła do naszego gabinetu z marzeniem o pięknym uśmiechu. Po wysłuchaniu oczekiwań Pacjentki i wykonaniu kompleksowej diagnostyki, lek. stom. Marzena Majewska-Zięty zdecydowała się na wybielanie, założenie licówek porcelanowych oraz zabieg Flow Injection.

Duo Dental - przed
Duo Dental - po

Metamorfoza pani Moniki

Oto metamorfoza pani Moniki, która chciała poprawić estetykę swoich przednich zębów. Nie sztuka z brzydkiego zrobić ładne, ale z ładnego jeszcze ładniejsze. W celu osiągnięcia najlepszych efektów lek. stom. Marzena Majewska-Zięty przeprowadziła wybielanie metodą nakładkową oraz zastosowała licówki porcelanowe, które wydłużyły i poprawiły kształt zębów przednich.
Tak wygląda efekt końcowy

Duo Dental - przed
Duo Dental - po

Metamorfoza

Pani Monika chciała poprawić swój uśmiech. Lek. stom. Agata Kulikowska-Dziewońska, po wysłuchaniu oczekiwań pacjentki, wykonała:

  • wybielanie metodą nakładkową,
  • korektę przednich zębów metodą licówek Flow Injection.

Licowki Flow Injection to cienkie płatki wykonane z materiału kompozytowego. Zamocowanie tych licówek jest całkowicie nieinwazyjne, ponieważ nie istnieje konieczność szlifowania zębów. Zabieg jest bezbolesny, nie ma też potrzeby stosowania znieczulenia. Metoda jest niezwykle komfortowa, dzięki niej możemy zmienić uśmiech bez potrzeby skomplikowanego leczenia.

Duo Dental - przed
Duo Dental - po

Korony

Wymiana koron na nowe, porcelanowe na metalu wykonana przez lek.stom. Agatę Kulikowską -Dziewońską

Duo Dental - przed
Duo Dental - po

Korny porcelanowe

Metamorfoza Pani Anny wykonana przez lekarza stomatologa Małgorzatę Zembik -Wojciechowicz polegająca na założeniu koron porcelanowych na tlenku cyrkonu

Opinie Pacjentów

Dlaczego my

Podziel się opinią

Umów się na wizytę

Masz pytania lub chcesz się umówić? Zapraszamy!

Uzupełnij krótki formularz, a otrzymasz od nas informacje o dostepnych zabiegach oraz prawdopodobnych terminach przyjęć.

    Wyślij wiadomość
    Umów wizytę