Jak przebiega leczenie

Nowoczesny gabinet

Naszym Pacjentom zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną w serdecznej, przyjacielskiej atmosferze. Osoby, które po raz pierwszy odwiedzą gabinet, powinny zapoznać się z kilkoma, przydatnymi wskazówkami.

  • Pierwsza wizyta wymaga założenia karty Pacjenta, dlatego przyjdź 10-15 min. przed wyznaczoną godziną i zgłoś się do rejestracji.
  • Pamiętaj, aby zabrać ze sobą dokument tożsamości, a jeśli posiadasz aktualne badania, również weź je ze sobą – może być potrzebne, gdy lekarz lekarz zapozna się z historią leczenia.
  • Na pierwszej wizycie dentysta będzie chciał dokładnie zapoznać się ze stanem Twoich zębów – oczyści je, wykonując higienizację, a następnie dokona przeglądu.

Na pierwszej wizycie lekarz ponadto zapoznaje z historią choroby oraz przeprowadza szczegółowy wywiad w celu poznania potrzeb i oczekiwań Pacjenta. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu, który znajduje się w centrum miasta przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 22/1 w Siechnicach.

Poznaj etapy leczenia w Duo Dental

Duo dental - REJESTRACJA

REJESTRACJA

W naszej recepcji spotkasz się zawsze z miłą atmosferą i profesjonalizmem. Potrzebujesz informacji, wyjaśnienia niezrozumiałych kwestii, masz pytania? Służymy pomocą!

Duo dental - ZAŁOŻENIE KARTY PACJENTA

ZAŁOŻENIE KARTY PACJENTA

Jeśli jesteś u nas pierwszy raz, pamiętaj, aby przyjść nieco wcześniej. Dzięki temu unikniesz stresującej sytuacji i nie spóźnisz się na umówioną wizytę.

Duo dental - CHWILA RELAKSU

CHWILA RELAKSU

Aromatyczna kawa dla Ciebie, a dla Twojego dziecka ciekawy kącik zabaw. A wszystko w komfortowej i stylowej przestrzeni naszej poczekalni.

Duo dental - WIZYTA U LEKARZA

WIZYTA U LEKARZA

Niezależnie od tego, z jakim problemem się do nas zgłaszasz, możesz mieć pewność, że nasi lekarze potraktują Twój przypadek indywidualnie i dostosują leczenie do Twoich potrzeb.

Duo dental - WYWIAD LEKARSKI I DIAGNOSTYKA

WYWIAD LEKARSKI I DIAGNOSTYKA

Prawidłowa diagnostyka to podstawa skutecznego leczenia. Dlatego przed jego rozpoczęciem lekarz przeprowadzi szczegółowy wywiad i zleci wykonanie badań diagnostycznych.

Duo dental - KOMPLEKSOWE LECZENIE

KOMPLEKSOWE LECZENIE

Na leczenie zębów patrzymy holistycznie. Jeśli wymaga ono współpracy wielu specjalistów, jesteśmy w stanie to zapewnić.

Opinie Pacjentów

Dlaczego my

Podziel się opinią

Umów się na wizytę

Masz pytania lub chcesz się umówić? Zapraszamy!

Uzupełnij krótki formularz, a otrzymasz od nas informacje o dostepnych zabiegach oraz prawdopodobnych terminach przyjęć.

    Wyślij wiadomość
    Umów wizytę