Jakość Duo Dental

Nasze standardy

Nowoczesne implanty

Wysokiej klasy systemy implantologiczne

Implanty to obecnie najlepszy sposób na odtworzenie utraconych zębów. Stosujemy nowoczesne implanty sprawdzonych marek. Dzięki temu możesz mieć pewność krótkiego czasu gojenia oraz szybkiej integracji implantu z kością.

Zabieg wszczepienia implantów w naszym gabinecie wykonuje doświadczony i ceniony specjalista w tej dziedzinie – dr hab. Paweł Kubasiewicz-Ross.

Zaawansowana technologia

Nowoczesna diagnostyka i zabiegi stomatologiczne

Nasz gabinet nieustannie wyposażamy w nowe urządzenia i rozwiązania stomatologiczne. Dziś urządzenia takie jak tomograf 3D, laser, czy też radiowizjografia to codzienne narzędzia w pracy dentysty.

Nowoczesne technologie pozwalają nam wykonać maksymalnie precyzyjne badania i zabiegi przy ich minimalnej inwazyjności. Dzięki nim możemy przeprowadzić leczenie w sposób jeszcze szybszy, bezpieczniejszy, bezbolesny i komfortowy dla Pacjenta.

Piękne licówki

Estetyka i funkcjonalność

Sekret doskonałego, śnieżnobiałego uśmiechu gwiazd Hollywood jest dziś na wyciągnięcie ręki. Porcelanowe licówki dają niezwykle estetyczny efekt – zęby zyskują bielszy koloryt, są harmonijne i równe.

W naszej praktyce stosujemy jedynie licówki z wysokiej jakości porcelany. Dzięki temu nasi Pacjenci mogą cieszyć się swoim doskonałym uśmiechem przez wiele lat.

Profesjonalne wybielanie

Twoja metamorfoza uśmiechu

Nasi Pacjenci mogą wybrać pomiędzy wybielaniem gabinetowym a wybielaniem z zastosowaniem specjalnych nakładek.

Posiadamy skuteczne i bezpieczne rozwiązanie zarówno dla osób zabieganych, które pragną śnieżnobiałego uśmiechu w jeden dzień, jak i dla Pacjentów, którym nie zależy na natychmiastowych rezultatach.

Atraumatyczna chirurgia

Minimalna inwazyjność zabiegów

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań i urządzeń stomatologicznych, zabiegi chirurgiczne przeprowadzamy w sposób minimalnie inwazyjny. W trosce o komfort naszych Pacjentów każdy zabieg wykonujemy w miejscowym znieczuleniu. W celu szybszej regeneracji tkanek, posługujemy się laserem biostymulacyjnym.

Ekstrakcja, usuwanie ósemek, hemisekcja, zabiegi przygotowawcze do implantacji – to procedury, które już nie muszą kojarzyć się z bólem i dyskomfortem. Robimy wszystko, aby zmienić oblicze zabiegów chirurgicznych.

Kompleksowa higienizacja

Oczyszczanie i wzmacnianie zębów

W naszym gabinecie w ramach profilaktyki przeciwpróchniczej wykonujemy kompleksową higienizację zębów dzieci i osób dorosłych. Pakiet zabiegów obejmuje: skaling, piaskowanie, polerowanie, lakierowanie, lakowanie, instruktaż higieny jamy ustnej oraz diagnostykę rentgenowską.

Aby zasada “lepiej zapobiegać niż leczyć” miała swoją zasadność, niezbędna jest w regularność. To dzięki niej próchnica, nawet jeśli powstanie, nie ma szans się rozwinąć. Dlatego zalecamy, aby higienizacja zębów była wykonywana co najmniej raz na pół roku.

Opinie Pacjentów

Dlaczego my

Podziel się opinią

Umów się na wizytę

Masz pytania lub chcesz się umówić? Zapraszamy!

Uzupełnij krótki formularz, a otrzymasz od nas informacje o dostepnych zabiegach oraz prawdopodobnych terminach przyjęć.

    Wyślij wiadomość
    Umów wizytę