Agata Kulikowska-Dziewońska

Lek. stom.

00014pospieszni.pl 1 Duo Dental

Założycielka i współwłaścicielka kliniki Duodental. W 1995 roku ukończyła Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na wydziale lekarsko-stomatologicznym. W 1998 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii ogólnej. Pani doktor stale rozwija się i podnosi swoje kwalifikacje zawodowe na licznych kursach i konferencjach w tematyce protetyki, implantoprotetyki, okluzji i planowania uśmiechu. Uczestniczyła między innymi w kursach:

 • „Okluzja i planowanie leczenia część I” – lek.dent.Marcin Joniec
 • „Okluzja i planowanie leczenia część II” – lek.dent.Marcin Joniec
 • „Okluzja w diagnostyce i leczeniu zaburzeń funkcjonalnych i estetycznych narządu żucia” – prof.dr hab.n.med.Jan Pietruski
 • „Implantoprotetyka krok po kroku” – dr n.med.Piotr Okoński
 • „Protetyka na implantach kurs praktyczny” – dr Wojciech Ryncarz
 • „Licówka porcelanowa i kompozytowa” – lek.stom.Aleksander Maj
 • „Flow Injection Technique – technika iniekcji kompozytu w codziennej praktyce” – lek.stom.Daniel Nowakowski

Pacjenci doceniają ją za profesjonalizm, empatię i szerokie spojrzenie na ich potrzeby. Dla Pani Agaty ważny jest również zespół, z którym pracuje. Dba o serdeczną atmosferę w gabinecie i wysoki poziom obsługi pacjentów.

Jest miłośniczką jogi, snowboardu, kitesurfingu i dobrego kina. Lubi podróże, dobrą kuchnię i spacery z psem. Wolne chwile spędza z przyjaciółmi i rodziną.

Zobacz cały zespół

Opinie Pacjentów

Dlaczego my

Podziel się opinią

Umów się na wizytę

Masz pytania lub chcesz się umówić? Zapraszamy!

Uzupełnij krótki formularz, a otrzymasz od nas informacje o dostepnych zabiegach oraz prawdopodobnych terminach przyjęć.

  Wyślij wiadomość
  Umów wizytę