Blog

Dowiedz się więcej

iStock 000028928360 Full 2 Duo Dental
24 sierpnia 2016

Implanty

Implanty stomatologiczne są najskuteczniejszą metodą odbudowy braków zębów. Leczenie polega na wprowadzeniu implantu w wyrostek zębodołowy, który następnie przez okres trzech miesięcy jest schowany pod dziąsłem w celu zrośnięcia się z kością (osteointegracji).

Zarówno wprowadzenie implantu jak i proces gojenia są całkowicie bezbolesne dzięki nowoczesnym środkom znieczulającym. Po okresie osteointegracji na implancie wykonuje się uzupełnienie protetyczne koronę lub most.
Na ograniczenie powikłań po operacji wpływa doświadczenie operatora oraz technika zabiegu implantacji.W naszym gabinecie preferujemy techniki małoinwazyjne nie tylko zmniejszające ewentualne powikłania, ale również zwiększające efekt estetyczny.

Podczas operacji ważnymi czynnikami jest także jakość użytych materiałów, a zwłaszcza implantów. W Duodental pracujemy wyłącznie na implantach wytworzonych w Szwajcarii, Niemczech oraz USA, co pozwala na uzyskanie powodzenia w ponad 98% przypadkach.

Na wgojenie implantu pacjent dostaje gwarancję i w tych nielicznych przypadkach odrzucenia wszczepu nie płaci za zabieg kolejnej implantacji.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub chcesz się umówić? Zapraszamy!

Uzupełnij krótki formularz, a otrzymasz od nas informacje o dostepnych zabiegach oraz prawdopodobnych terminach przyjęć.

    Wyślij wiadomość
    Umów wizytę