implanty

Implanty

Implanty stomatologiczne są najskuteczniejszą metodą odbudowy braków zębów. Leczenie polega na wprowadzeniu implantu w wyrostek zębodołowy, który następnie przez okres trzech miesięcy jest schowany pod dziąsłem w celu  zrośnięcia się z kością (osteointegracji).

Zarówno wprowadzenie implantu jak i proces gojenia są całkowicie bezbolesne dzięki nowoczesnym środkom znieczulającym. Po okresie osteointegracji na implancie wykonuje się uzupełnienie protetyczne koronę lub most.
Na ograniczenie powikłań po operacji wpływa doświadczenie operatora oraz technika zabiegu implantacji.W naszym gabinecie preferujemy techniki małoinwazyjne nie tylko zmniejszające ewentualne powikłania, ale również zwiększające efekt estetyczny.

Podczas operacji ważnymi czynnikami jest także jakość użytych materiałów, a zwłaszcza implantów. W Duodental pracujemy wyłącznie na implantach wytworzonych w Szwajcarii, Niemczech oraz USA, co pozwala na uzyskanie powodzenia w ponad 98% przypadkach.

Na wgojenie implantu pacjent dostaje gwarancję i w tych nielicznych przypadkach odrzucenia wszczepu nie płaci za zabieg kolejnej implantacji.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej.